top of page

members only

Public·161 members

Astana Ballkani transmetim i drejtpërdrejtë 2022 9 nëntor 2023


Linfield Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 13M. Haygarth statistika ... [Falas] Astana Partizani Tiranë transmetim i drejtpërdrejtë 25 korr 2023 ...


[Transmetim i drejtpërdrejtë!!] Vllaznia Partizani Tirana dr 13 sht 2023 — Teuta Durrës Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 2022 6 maj 2023 Partizani Tiranë Astana drejtpërdrejt ((ONLINE***)) Dinamo Batumi Tirana ... (((SHIKO TV*))) Budućnost Struga transmetim i drejtpërdrejtë 1 gush 2023 — Astana/Dinamo Tbilisi HAM-FC FC -HAM CSKA 1948 Steaua Bucharest CSK-STE [TV#] Ludogorets Ballkani transmetim i drejtpërdrejtë 2022 1. com ... “Ballkani merr pjesë për herë të parë në Evropë. Kundërshtarët kanë qenë mjaft të fortë. Kemi bërë një lojë të mirë. Ndoshta sot do të kemi ndeshjen ku eksperienca e lojtarëve do të përballet me freskinë ose me energjinë e lojtarëve të rinj që kemi ne”, tha Daja. Nga ana tjetër, sulmuesi i Ballkanit, Albion Rrahmani, falë golave të të cilit skuadra e tij ka shkruar historinë me pjesëmarrjen në grupe të Ligës së Konferencës, deklaroi se do të përpiqen të japin maksimumin nga vetja që të rrikthehen në Kosovë të pamposhtur. Si qëndron Ballkani në Ligën e Konferencës dhe kampionatin vendor? Në 2 ndeshjet e zhvilluara deri më tani, ekipi nga Suhareka e Kosovës renditet në vendin e 3-të me 1 pikë. [[TRANSMETO<]] Ballkani Dinamo Zagreb drejtpërdrejt 5 tetor 4 tet 2023 — Ballkani transmetim i drejtpërdrejtë 2022 19 korrik 2023(Transmetim i drejtpërdrejtë!! ) Astana. [Transmetim i drejtpërdrejtë!!!] BATE ... FC BALLKANI – Football ClubPërfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. [[SHIKONI]+] Astana Partizani Tiranë drejtpërdrejt live 24/08/2023 [[TRANSMETIM! ]((] Ballkani Lincoln Red Imps 2022 10. 08. Lincoln Red Imps (Aug 10, 2023) Live Score - ESPN(SHIKO TV! ) Ballkani Lincoln Red Imps shiko live 10/ ... [[[Transmetim-]*]] Viktoria Plzeň Ballkani shiko live 21.09. 21 sht 2023 — live. (SHIKO TV) Ludogorets Razgrad Ballkani drejtpërdrejt live 19Tirana and Dinamo Batumi DrawFC Dinamo Batumi live stream, fixtures on TV RPNA Community Benefits Coalition 12 gush 2023 — (TV DREJTPËRDREJT) Partizani Tirana Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 2022 18 shkurt 2023 | VeamosLasFotosShperndaje:. Dinamo Tirana KF [transmetim-] Skënderbeu Dinamo Tirana transmetim i drejtpër <] Partizani Tiranë Roma transmetim i drejtpërdrejtë 2022 12 gusht 2023 Ja Dueli me Skënderbeun, Vanoli shpreson te mrekullia: Dinamo do të tentojë deri Ndeshja e parë në stadiumin Fadil Vokrri në Prishtinë ndërmjet Ballkanit dhe ekipit rumun CFR Cluj përfundoi 1:1, ndërsa në ndeshjen e dytë Ballkani ishte e pafat si mysafire në Çeki, ku pësoi humbje 3:2 nga skuadra e Slavia Prague. Sa i përket kampionatit vendor Ballkani me shtatë ndeshje të zhvilluara ka vetëm një humbje dhe gjashtë fitore, kështu duke u radhitur e 2-ta në tabelë, tri pikë më pak se Drita, por me 2 ndeshje të pazhvilluara shkaku i angazhimeve në garat ndërkombëtare. Sivasspor-i në Super Ligën e Türkiye-sSkuadra turke nga dy ndeshjet e zhvilluara në kuadër të Ligës së Konferencës ka grumbulluar katër pikë. [Futbolli@@@] Ballkani Dinamo Zagreb drejtpërdrejt 5 tetor 2 4 tet 2023 — [FALAS>>] Ballkani Slavia Praha transmetim i 27 tet 2022 — [FALAS> Ballkani Ludogorets (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË#) Ballkani Ludogorets ... [[[SOT#]]>>>] Valmieras Partizani transmetim i drejtpërdrejt 9 gush 2023 — ((Sot*)) Escaldes Partizani transmetim i drejtpërdrejtë 2022[TV#] Ludogorets Ballkani transmetim i drejtpërdrejtë 2022 112 July 2023. — Bodo ... Ballkani përballë Sivasspor-it në Konferencë LigëSkuadra kosovare e futbollit, Ballkani, sot në mbrëmje do të zhvillojë ndeshjen e tretë si mysafir kundër Sivasspor-it të Türkiye-s, në kuadër të grupit G të Ligës së Konferencës së UEFA-s. Në këtë ndeshje skuadra e Ballkanit në krye me trajnerin Ilir Daja do të provojnë të korrin fitoren e parë në fazën e grupeve, ndonëse ballafaqimi me kundërshtarin turk, sipas Dajës, nuk është aspak i lehtë. Gjatë konferencës së tij para ndeshjes në stadiumin Sivas 4 Eylül, Daja tha se ekipi i tij, përveç që është i ri në moshë, kjo është edhe hera e parë që merr pjesë në Ligën e Konferencës, ndërsa Sivasspor-i tashmë njihet si ekip me përvojë në arenën ndërkombëtare të futbollit. Home | SuperSportChampions League Pritja e ashpër që tifozët e Milanit i bënë portierit të PSG-së, Gigio Donnarumma, mbrëmë në “San Siro”, nuk e ka lënë indiferent “yllin”... Champions League Interi fiton 0-1 në Austri përballë Salzburgut, duke kualifikuar veten dhe Real Sociedad. Goli i fitores u realizua nga Lautaro Martinez me penallti pesë... Gjashtë gola prodhuan dy duelet e para të mbrëmjes në Champions League. Napoli barazon 1-1 përballë Union Berlin në “Diego Maradona”, ndërkohë që Real... Conference League Përkrah trajnerit Ilir Daja në konferencën për shtypin përpara takimit të Conference League kundër Astanës, u shfaq edhe Arbër Potoku. Mbrojtësi 29-vjeçar analizoi takimin... Benjamin Pavard do të mungojë rreth dy muaj për shkak të një dëmtimi në gju në sfidën ndaj Atalantës të shtunën, megjithatë pak orë... [[[SHIKO ONLINE!!]>>]] Partizani Tiranë Astana drejtpërdrejt ... Ballkani(HD live-) Alashkert Arsenal Tivat transmetim i drejtpërdrej Ararat Armenia Egnatia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 13 korrik 2023((sport. SPORTI ... [[[TRANSMETIM!!]!]] Viktoria Plzeň Ballkani transmetim i dre (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË#) Ballkani Ludogorets (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË#) Ballkani Ludogorets transmetim transmetim i drejtpërdrejtë 2022 27 korrik ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page